© 2019 Ituitam

domki

Każdy z oferowanych przez nas domków położony jest w odległości 30m od brzegu jeziora. Wystarczy wyjść przed domek, by poczuć, że jest się na plaży. W tym miejscu zdecydowanie czuć energię! Komfortowe domki pozwolą gościom na relaks ale także na odrobinę zabawy w gronie najbliższych.

 

W dzień, każdy z gości może beztrosko relaksować się na słońcu, czytać książki, wsłuchiwać się w odgłosy jeziora by, na wieczór zebrać siły na przykład na grillowanie w gronie najbliższych na co zdecydowanie pozwalają warunki tego miejsca.

 

Nasze Domki to idealna propozycja dla osób preferujących aktywny wypoczynek. Przestronna działka pozwala na uprawianie różnego rodzaju sportów fizycznych. Można tu grać w badmintona, siatkówkę czy piłkę ręczną. Ponadto w odległości 200m od domków znajduje się wypożyczalnia rowerów i rowerków wodnych.

 

Działka usytuowana jest nieopodal centrum Okuninki, do którego dojście zajmuje 4 minuty spacerem wzdłuż jeziora. Na działce znajduje się miejsce przeznaczone pod parking na samochody gości. Każdy z domków posiada z podwójnym łóżkiem, pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny, łazienka z kabiną prysznicową i telewizor.

Rozwiń